Vidaus durys

Vidaus durys, naujas ir klasikinis dizainas

SPALVOS: balintas ąžuolas,  uralo ąžuolas (SK-013),  kriaušė (SK-005), alksnis (SK-012), klevas (SK-022)

AKCIJA!  PILNO KOMPLEKTO KAINA TIK 130,04 EUR

Vidaus durys pilna komplektacija: varčia su įvairiais stiklais ir be stiklų, spyna, spynos cilindras su raktais ir suktuku, rankenos, vyriai 3 vnt. , stakta su gumine tarpine, su apvadais iš abiejų pusių (reguliuojama stakta su apvadais apgaubia sieną nuo 7,5 cm iki 17 cm, su staktos  praplatinimo lenta, iki 42 cm).

Po durų montavimo NEREIKIA jokių sienos apdailos darbų!

Durų gabaritai (staktos išorės) mm : 660 x 2030, 760 x 2030, 860 x 2030, 960 x 2030.

info@reisvita.lt

šviesios vidaus durys

MVL-080 F (SK-013)

stilingos vidaus durys

MVL-080 F(SK-012)

stilingos vidaus durys

MVL-092 (SK-013)

vidaus durys

MVL-092F

stilingos šviesios vidaus durys

MVL-517

vidaus durys su stiklu

MVL-028

vidaus durys su stiklu

MVL-035

tamsios vidaus durys

MVL-037

raudonos vidaus durys

MVL-039 F

raudonos vidaus durys su stiklu

MVL-039

pilkos vidaus durys

MVL-055

vidaus durys su stiku

MVL-065

stilingos tamsios vidaus durys

MVL-080 (SK-012)

vidaus durys

MVL-080 (SK-013)

Mūsų gaminamos lauko ir vidaus durys

Mūsų įmonė ilgą laiką dirba tiek su lauko, tiek su vidaus durų gamyba, jų montavimu, todėl puikiai išmanome šio darbo subtilybes. Turėdami tiek patirties galime pasiūlyti žemiausią kainą už aukštos kokybės duris, nes visus darbus atliekame patys, todėl taip galima sutaupyti nepermokant tarpininkams. Kadangi esame suinteresuoti kiekvieno gaminio kokybe, todėl siūlome puikų galutinį produktą, kuris tarnaus daug metų. Visoms parduodamoms durims suteikiame ilgalaikę garantiją, atliekame garantinius ir pogarantinius remonto darbus, nuo paprasčiausių vyrių sureguliavimo, iki rimtesnių mechaninių pažeidimų pašalinimo. Klientų patogumui durys pristatomos ir montuojamos visoje Lietuvoje. Nors daugiausia gaminame duris individualiems namams, butams, tačiau dirbame ir su administracinių, komercinių pastatų vidaus durimis.

Gaminame ir montuojame kokybiškas faneruotas, laminuotas, pušies (švediška, mažai šakota) masyvo vidaus duris, kurios dėka tvirtos medienos yra ilgaamžės, patvarios ir stabilios. Jos neskyla, nepleišėja bei nesideformuoja. Faneruotos durys gražiai įsilies novatoriškame interjero dizaine, gali būti dekoruotos išskirtiniais raštais, stiklu arba vitražu. Laminuotos – primena natūralaus medžio masyvo duris, jas galime priderinti prie bet kokio namų stiliaus. Natūralaus medžio pušinės – puikiai tiks trokštantiems praktiškumo, nes gali būti naudojamos tiek viduje, tiek lauke. Medis suteikia jaukumo, šilumos įspūdį namams. Prekiaujame standartinių išmatavimų ir pagal individualius užsakymus gaminame nestandartinių gabaritų duris. Durų gabaritai (staktos, išorės) mm.: 660 x 2030, 760 x 2030, 860 x 2030, 960 x 2030. Kadangi branginame savo klientų laiką, todėl greitai pagaminame Jūsų norimą gaminį. Daug standartinių gabaritų durų turime Vilniaus sandėliuose, kurias, esant poreikiui, galime pristatyti ir sumontuoti ypač greitai.

Savo klientams galime pasiūlyti platų vidaus durų asortimentą. Prekiaujame ir gaminame tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus durimis, kurios puikiai derės ir prie šiuolaikiško interjero dizaino, ir prie klasikinio. Siūlome plačią modelių ir spalvų pasirinkimo galimybę: balinto ąžuolo, uralo ąžuolo (SK-013), kriaušės (SK-005), alksnio (SK-012), klevo (SK-022). Taip pat vidaus durys gali būti su įvairiomis stiklo detalėmis arba dekoruotos gražiais raštais, kas padeda sukurti namų jaukumą bei suteikia jiems puošnumo. Svarbu, kad jos harmoningai derėtų prie bendro namų interjero dizaino. Jos gali tapti svarbia ir ryškiausia namų akcento dalimi, kas šiuo metu vis populiarėja, arba visiškai susilieti su interjeru, kad taptų tiesiog nepastebimos. Tokiu atveju patariame durų spalvą derinti prie grindų spalvos, medžio masyvo.

Vidaus durys skirtos suteikti privatumo, atskirti vieną erdvę nuo kitos, jos gaminamos ir parduodamos pilnos komplektacijos: varčia su įvairiais stiklais ir be stiklų, spyna, spynos cilindras su raktais ir suktuku, rankenos, vyriai 3vnt., stakta su gumine tarpine, su apvadais iš abiejų pusių (reguliuojama stakta su apvadais apgaubia sieną nuo 7,5 cm. iki 17cm., su staktos praplatinimo lenta iki 42cm.). Dėl to mūsų klientams netenka rūpintis jokiomis papildomomis dalimis. Taip pat klientai gali nesibaiminti, jog pakeitus senąsias duris naujomis reikės daryti ir remontą. Galime nuraminti – po mūsų atlikto durų montavimo, nereikia daryti jokių sienos apdailos darbų. Kadangi visus durų matavimo ir montavimo darbus atlieka savo darbą išmanantys meistrai, kurie dirba su moderniais įrenginiais ir įrankiais, galime užtikrinti aukštą savo darbų ir paslaugų kokybę. Draugiškas kolektyvas mielai konsultuoja ir pataria klientams rūpimais klausimais tiek darbų pradžioje, tiek jų eigoje. Individuali durų kaina priklauso nuo durų medžiagų, išmatavimų ir įrengimo darbų.

Pasiteiravimui ir užsakymui skambinti tel.: 862082833, 860999003

info@reisvita.lt