UAB „Reisvita“ parduoda ir montuoja lauko ir vidaus duris. Visoje Lietuvoje parduodame ir montuojame oro kondicionierius, atliekame garantinį ir pogarantinį remontą. Prekiaujame įvairaus dizaino PC šiltnamiais.

 

Durys

Mūsų parduodamos durys turi puikias šilumines ir akustines charakteristikas. Tai durys su dideliu vitražinių langelių pasirinkimu, plačia spalvų gama. Tai universalios lauko ir vidaus durys, skirtos nuosaviems namams, butams, biurams, mokykloms, vaikų darželiams ir kitoms įstaigoms. Mums brangus Jūsų laikas, todėl siūlome visapusišką aptarnavimą: išsamias konsultacijas, naudingus patarimus, sąmatų sudarymą, matavimus Jūsų objekte, pristatymą, montavimą.


Oro kondicionieriai

UAB "Reisvita" parduoda ir montuoja oro kondicionavimo ir vėdinimo įrangą. Visi oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai yra šiuolaikiški, modernaus dizaino, turintys naujausias vadymo technologijas, taupantys elektros energiją, aprūpinti galinga filtravimo sistema, kuri padeda iš patalpos pašalinti dulkių daleles, bakterijas ir nemalonius kvapus. Oro kondicionieriuose yra oro jonizavimo funkcija, kuri švarina orą, naikina alergenus. Platus modelių, tipų ir galingumų pasirinkimas bei šiuolaikiniai konstrukciniai sprendimai leidžia mūsų oro kondicionierius naudoti įvairiose patalpose: butuose, namuose, ofisuose, parduotuvėse, kitose įvairaus pobūdžio komercinėse, žmonių masinio susibūrimo patalpose, ligoninėse, poliklinikose, bankuose, viešbučiuose.


Šiltnamiai

UAB „Reisvita“ atstovauja lietuviškų polikarbonatinių šiltnamių gamintoją „Meistro kodas“ –šiltnamių „Klasika“ , „Standart“, „House“ ir aliuminių stogelių virš durų Starkedach gamintoją. UAB „Reisvita“ prekiauja įvairiais plastikiniais gaminiais šiltnamiams ir buičiai: kanaliniu polikarbonatu, poliesteriu, PVC, akrilu, organiniu stiklu, vejos-žolės koriu, stoginiu banguotu polikarbonatu, šiltnamių aksesuarais, laistymo sistemomis ir kitais plastiko gaminiais.