Oro kondicionieriai

Vienas geriausių būdų, kaip apsisaugoti nuo nemalonaus karščio karštą vasaros dieną ar sušilti šaltą žiemos vakarą, yra kokybiško oro kondicionieriaus įsigijimas. Jie ne tik šildo ar vėsina, bet ir grynina patalpų orą, neleidžia kauptis ir plisti įvairiems organizmui kenksmingiems mikroorganizmams. Oro kondicionieriai yra tinkami naudoti namuose, biuruose, gamybinėse ar sandėliavimo patalpose, kur norisi jausti kūnui malonią temperatūrą, kvėpuoti gaiviu, švariu oru.

Kondicionieriai gerina patalpų orą, padeda palaikyti normalią bei pastovią aplinkos temperatūrą ir taip užkerta kelią bakterijų, mikroorganizmų plitimui, kurie gali sukelti nepageidaujamas ligas. Esant dideliam pertekliniam drėgnumui namuose, darbo vietose, žmonėms gali prasidėti reumatas, sąnarių bei kvėpavimo takų ligos. Jos vėliau gali progresuoti, ypatingai tuo atveju, kai žmonės ir toliau gyvena ar labai daug laiko praleidžia netinkamai vėdinamose patalpose. Kondicionieriai gali padėti išvengti šių nemalonumų, nes jie neleidžia atsirasti visų taip nemėgiamam pelėsiui, kuris pradeda kauptis, kai patalpose yra blogas oro pralaidumas (į jas patenka mažai gaivaus, šviežaus oro), didelė drėgmė ir per mažai šilumos. Tokioje aplinkoje taip pat greičiau plinta ir dulkių erkutės, kadangi jos labai mėgsta drėgnas vietas. Susikaupusį pelėsį labai sunku išnaikinti, reikia naudoti specialius dezinfekcinius valiklius, kurie tikrai nėra naudingi žmogaus organizmui. Reikėtų nepamiršti, jog žmogui kenkia ne tik labai drėgnas, bet ir per sausas oras, dėl kurio gali pradėti sausėti ir šerpetoti oda, perštėti akys. Dėl to yra labai svarbu palaikyti optimalią patalpų temperatūrą.

Mūsų parduodami kondicionieriai neleidžia kauptis perteklinei drėgmei ar kaip tik per stipriai išsausėti orui. Jų dėka visada pavyks sureguliuoti ir palaikyti reikiamą patalpų temperatūrą: dėl to vasarą galima smagiai atsivėsinti, o žiemą kondicionieriai palaiko malonią šilumą, bet neleidžia orui sausėti. Norintiems kvėpuoti švariu oru, žvaliau jaustis, pagerinti bendrą savijautą, patariame nedvejoti ir įsigyti patikimą kondicionierių. Dėka galimybės kontroliuoti aplinkos temperatūrą, namie galima ramiai atsipalaiduoti, gerai išsimiegoti, o darbe tai padidina darbuotojų aktyvumą ir jų darbo našumą.

Siūlome platų įvairių oro kondicionierių asortimentą: sieninius, ortakinius, kasetinius, kanalinius, palubinius ir konsolinius. Visi jie pasižymi tam tikromis išskirtinėmis savybėmis, skirtingu montavimu. Jei nežinote, kuris variantas Jums priimtiniausias, visada galite susisiekti ir pasitarti su mumis. Malonūs ir paslaugūs darbuotojai išsamiai papasakos apie kondicionierių skirtumus, nurodys kiekvieno jų privalumus, trūkumus. Pagal tai, ko Jums reikia, iš didelės kondicionierių pasiūlos padės išsirinkti geriausiai tinkantį variantą už priimtiną kainą, kuris leis sukurti patogų mikroklimatą patalpose. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai yra patvarūs, ilgaamžiai, ekologiški ir ekonomiški: draugiški aplinkai, taupo energijos sąnaudas. Tačiau norint, kad kondicionieriai tarnautų tikrai ilgai, nerekomenduojama jų montuoti patiems, geriau jog šiuos darbus atliktų patyrę profesionalai, kurie išmano skirtingų kondicionierių ypatumus.

Lengviau bus išsirinkti, jeigu iš anksto žinosite, ko tikitės įsigydami kondicionierių. Mūsų konsultantai atsižvelgę į individualius klientų poreikius gali geriau išsiaiškinti ir patarti, kokių specifinių kondicionieriaus savybių reikia kiekvienu atveju, kokio galingumo jis turėtų būti. Tai nustatoma pagal patalpų dydį, išplanavimą, jų paskirtį. Vieni kondicionieriai labiau tinka mažesnėse erdvėse, kiti – didesnėse, kai kurie pritaikyti montavimui namuose, o didesnio galingumo – gamybinėms ar sandėliavimo patalpoms (pavyzdžiui: maitinimo įstaigoms, parduotuvėms, sandėliavimo rūsiams ir pan.). Taip pat galima pasirinkti tyliai veikiančius kondicionierius, kurie nekels triukšmo namie, netrukdys susikaupti darbuotojams darbo vietoje ar leis ramiai papietauti klientams Jūsų restorane.